Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy – bezrobocie na polskim rynku pracy osiągnęło w ostatnich latach rekordowo niski poziom, co jest dobrą wiadomością dla gospodarki, ale pracodawcom coraz trudniej znaleźć odpowiednich pracowników. Wychodząc naprzeciw potrzebom kadrowym nasza agencja pracy rekrutuje pracowników z Ukrainy, co pozwala nam znaleźć pracowników i specjalistów dla niemal każdej branży.

Rekrutuj pracowników z Ukrainy

Agencje pracy gwarantują pełne wsparcie przy rekrutacji pracowników z Ukrainy. Poszukujemy ekspertów z różnych branż o wymaganych kwalifikacjach i wymaganym doświadczeniu zawodowym. Poszukujemy pracowników najlepiej dopasowanych do konkretnego profilu i filozofii firmy. Dzięki dogłębnej znajomości ukraińskiego rynku pracy wiemy, jak znaleźć najlepszych specjalistów. Prowadzimy kompleksową selekcję personelu, od znalezienia potencjalnych pracowników, po formowanie pracowników i podpisanie niezbędnych dokumentów. Jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy procesu. Gwarantujemy, że polecani przez nas ukraińscy pracownicy to osoby pracowite, przedsiębiorcze, uczciwe i zmotywowane, których umiejętności przydadzą się w każdym biznesie.

Prosimy o kontakt, jeśli:

 • Dbasz o rzetelność swoich pracowników.
 • Szukasz pomocy w znalezieniu i rekrutacji pracowników z Ukrainy.
 • Poszukujesz profesjonalistów, którzy przejmą cały proces rekrutacji.
 • Możesz zaoszczędzić pieniądze, utrzymując wysokiej jakości siłę roboczą.
 • Szukasz najlepszych pracowników dla swojej firmy.
 • Szukasz pomocy w obsłudze prawnej i księgowej pracowników Twojej firmy.
 • Szukasz sposobu na optymalizację swojej listy płac.

Zajmujemy się wszystkimi kwestiami kadrowymi i zapewniamy zatrudnienie pracowników. Przyciągniemy najlepszych specjalistów na Wschodzie, ponieważ zajmiemy się leasingiem pracowniczym oraz rekrutacją bezpośrednią, płacami, księgowością, administracją i podatkami. Dzięki temu pozyskasz pracowników z wymaganymi kwalifikacjami tymczasowo lub na stałe. Masz elastyczność w doborze osób i możesz przenieść nasze obciążenia administracyjne i finansowe, podczas gdy my zajmiemy się wszystkim, co dotyczy wyszukiwania, rekrutacji i dokumentacji.

Zobacz koniecznie:

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy prawniczej możemy wysłać naszych pracowników w dowolne miejsce Polski. Oferujemy legalne zatrudnienie, polskie umowy z pełną obsługą socjalną. Pomagamy naszym pracownikom w organizacji podróży i zakwaterowania oraz zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie podczas pracy w Polsce. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów i rekrutujemy sprawdzoną i doświadczoną kadrę. Dzięki naszej kadrze każdy projekt kończy się sukcesem.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – najbardziej poszukiwane prace

   1. Przemysł – Spawacze, magazynierzy, elektrycy, mechanicy. Nasi pracownicy agencji posiadają wiedzę i umiejętności, aby znaleźć najlepszych ludzi do każdej pracy. Oferujemy rynkowe warunki pracy.
   2. Produkcja – Wybieramy wykwalifikowanych pracowników z działu produkcji, aby pomóc naszym klientom w rozwoju.
   3. Podróże – Oferujemy usługi rekrutacyjne dla pracowników z Ukrainy oraz zatrudniamy pracowników na różne stanowiska w tej ogromnej branży. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie i udało nam się zatrudnić najlepszą kadrę. Pomyślnie wybraliśmy kompetentny i zmotywowany personel.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – wsparcie na każdym etapie zatrudnienia

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy
Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

Jeżeli etap rekrutacji pracowników z Ukrainy zakończy się sukcesem, zapraszamy do podpisania umowy. Nasz personel ponownie zapozna Cię z zasadami zatrudnienia, poprosi o wypełnienie ankiety i wysłanie na badanie lekarskie. Aby podpisać umowę należy mieć przy sobie: dowód osobisty, numer rachunku bankowego oraz dokumenty potwierdzające ubezpieczenie w ciągu ostatnich 30 dni. Nasza agencja pracy pomaga wszystkim, którzy chcą znaleźć pracę oraz firmom, które potrzebują rekrutacji do realizacji swoich programów.

Jeśli Ukrainiec szuka pracy w Polsce, w której mógłby zdobyć nowe doświadczenie, powinien się z nami skontaktować. Wiemy, że podjęcie takiej decyzji nie jest łatwe, ale pracodawcy w naszym kraju i w Polsce mają wiele do zaoferowania obcokrajowcom. Rekrutujemy pracowników z Ukrainy, stale poszukujemy osób chętnych do pracy na konkretne stanowiska, a dodatkowo obsługujemy pracowników w trakcie ich zatrudnienia. Zajmujemy się legalizacją oraz wszelkimi kwestiami formalno-prawnymi. Każdy, komu zależy na legalnej i całkowicie bezpiecznej pracy w Polsce, może skorzystać z pomocy naszej agencji pracy.

Rozwój zawodowy pracowników na Ukrainie

Wiele polskich firm chce zatrudniać Ukraińców. Stwarza to nowe możliwości na rynku pracy. Szanse na zwiększenie aktywności zawodowej kobiet i pojawienie się nowych stanowisk. Przed wybuchem wojny ukraińskiej eksperci wierzyli, że polski rynek pracy może zatrudnić blisko 700 tys. osób, a liczba nowych miejsc pracy może sięgnąć do końca roku 1 mln. Jedną z głównych przyczyn tego stanu rzeczy są niedobory siły roboczej w wielu branżach spowodowane ożywieniem gospodarczym po pandemii.

W Polsce istnieje możliwość zatrudnienia dla każdego, kto woli pracować. Jej charakter zależy od wykształcenia, doświadczenia zawodowego i uzyskanych kwalifikacji. Rekrutujemy pracowników z Ukrainy w różnych branżach: motoryzacyjnej, gastronomicznej, przemysłowej, budowlanej, elektrycznej, logistycznej. W naszym kraju rekrutujemy pracowników z Ukrainy na stanowiska: Specjalista ds. Obsługi Klienta, Tokarz, Magazynier, Operator Maszyn itp. Działamy legalnie i umożliwiamy każdemu cudzoziemcowi korzystanie wyłącznie z bezpiecznych usług.