Klimatyzacja Warszawa

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem klimatyzacji w Warszawie. Dotrzymujemy kroku innowacjom i tworzeniu najwyższego poziomu komfortu klimatycznego, do celów domowych. A osiągamy to poprzez dostarczenie całego pakietu wyposażenia klimatycznego i montaż z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb. Oferujemy wysokiej jakości klimatyzatory wiodących światowych marek. Wykonujemy montaż i serwis klimatyzacji w możliwie najkrótszym czasie.

Dlaczego warto skontaktować się naszą firmą – klimatyzacja w Warszawie?

 • Nienaganna obsługa.
 • Kompletny pakiet usług.
 • Realna polityka cenowa.
 • Zaufanie wielu klientów i długoterminowe partnerstwo.
 • Terminowe wykonanie pracy i świadczenie usług na wysokim poziomie.

Posiadamy doświadczenie w sprzedaży klimatyzatorów domowych. Wynika to z codziennej pracy nad rozwojem całej firmy, doskonalenia umiejętności wszystkich pracowników oraz ścisłego przestrzegania potrzeb klientów. Przez lata pracy w tym obszarze posiadamy wiedzę zawodową, co przyczynia się do rozwiązywania problemów technicznych i organizacyjnych na najbardziej złożonym poziomie. Obejmuje to sprzedaż i montaż klimatyzatorów na dowolnych powierzchniach.

Sprzedaż klimatyzatorów w Warszawie – dla domu

Klimatyzatory domowe od dawna stanowią integralną część domu jednorodzinnego. Pomagają nam zaaranżować komfortowy klimat w pomieszczeniu, eliminują problemy z jakością powietrza. Najlepsze klimatyzatory domowe to takie, które spełniają Twoje pragnienia, dlatego bardzo ważne jest, aby nie pomylić się przy wyborze i wziąć pod uwagę wszystkie preferencje przyszłej eksploatacji.

Niuanse wyboru systemu klimatyzacji w Warszawie?

Przy wyborze klimatyzatora domowego ważne są następujące parametry:

 • Najważniejszym aspektem jest wydajność chłodnicza. Potrzebna wydajność chłodnicza zależy od powierzchni pomieszczenia i dostępności źródeł ciepła (ludzie, urządzenia).
 • Efektywność energetyczna – od tego zależy zużycie energii.
 • Stopień oczyszczenia powietrza – jeśli są osoby wrażliwe na czystość powietrza (alergicy) zalecamy wybór klimatyzatorów ze skutecznym systemem oczyszczania i filtracji powietrza. Nowoczesne filtry mogą zawierać wkładki antybakteryjne, lampy ultrafioletowe itp.
 • Tryb automatyczny – urządzenie samo wybiera funkcję swojej pracy: ciepłe lub zimne powietrze w pomieszczeniu.
 • Projekt. Każdy klimatyzator to element wnętrza.

Zamawiając klimatyzację w Warszawie, warto zadawać pytania naszym specjalistom, którzy pomogą Ci wybrać producenta, kategorie cenowe, funkcjonalność, konkretne modele.

Potrzebna klimatyzacja w Warszawie – podpowiemy jakie klimatyzatory domowe kupić?

 • Systemy dzielone typu split: najbardziej popularny i powszechny typ, ma dwa bloki. Wewnętrzna część (parownik) najczęściej naścienna, instalowana jest wewnątrz pomieszczenia, natomiast część zewnętrzna (skraplacz) instalowana jest na zewnątrz budynku. Pomiędzy tymi blokami znajduje się tor, który je łączy.Taki system jest najbardziej opłacalny i najwygodniejszy do zainstalowania w małych domach, mieszkaniach.
 • Multi-split: kilka jednostek wewnętrznych, jedna zewnętrzna. Nadaje się do dużych domów i mieszkań, aby szybko i wygodnie dostosować  temperaturę w pomieszczeniu.

Systemy split do domu

Wybór klimatyzatora split do domu nie jest łatwym procesem. Eksperci z naszej firmy montującej klimatyzację w Warszawie pomogą dobrać moc klimatyzatorów domowych, natomiast zdecydowanie nie zalecamy odbiegania od wybranej przez nich wartości o więcej niż 10-15%. Nie ma sensu kupowanie klimatyzatora o mniejszej mocy, ponieważ nie będzie w stanie zapewnić przypisanych mu funkcji. Oznacza to, że nie schłodzi pomieszczenia do pożądanej temperatury. Trzeba uwzględnić typ jednostek wewnętrznych. Możemy zaproponować klimatyzatory ścienne a także instalowane na podwieszanych sufitach czyli kasetonowe oraz kanałowe które wykorzystują przewody wentylacyjne do rozprowadzania powietrza.

Systemy multi-split do domu

Nowoczesne systemy klimatyzacji w Warszawie prezentowane są w szerokim asortymencie. Aby osiągnąć dużą popularność, systemy multi-split są kompleksem typu klimatycznego, zasada ich pracy opiera się na największych split-analogach, możliwości podłączenia do ośmiu bloków wewnętrznych do jednego zewnętrznego. Jednocześnie możesz wybrać takie rodzaje bloków, jak, kaseta, kanał, ściana i inne. Główne zalety systemów multi-split to doskonała jakość i funkcjonalność, bezgłośność trybu pracy, kompaktowość i bezpieczeństwo.

Klimatyzatory podłogowe

W naszej firmie sprzedającej urządzenia do klimatyzacji w Warszawie dostępna jest szeroka gama klimatyzatorów podłogowych. Klimatyzator podłogowy to przenośne urządzenie, które nie ma dużej mocy i może tylko schłodzić lub ogrzać powietrze w jednym pomieszczeniu. Klimatyzatory mobilne są wyposażone w kółka i mogą swobodnie przemieszczać się z jednego pomieszczenia do drugiego. Dlatego warto kupić te urządzenia do domu jednorodzinnego ponieważ, klimatyzatory podłogowe doskonale poradzą sobie ze swoimi zadaniami w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni (do 40 mkw.).